Ogrodzenia i brukarstwo - nasza pasja

O firmie

Firma WaMar jest firmą budowlaną mieszczącą się w Opolu, której profilem działania jest sprzedaż i montaż systemów ogrodzeniowych oraz profesjonalne układanie kostki brukowej. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego do każdej budowy podchodzimy indywidualnie dobierając odpowiednio elementy ogrodzeń jak i kostki do istniejącej architektury oraz koloru elewacji proponując praktyczne i wygodne zastosowania .

Nasze systemy ogrodzeniowe wykonane są z produktów najwyższej jakości, wyroby metalowe zabezpieczone są po przez ocynkowanie ogniowe i ewentualnie lakier proszkowy w dowolnym kolorze RAL, co wpływa na długotrwałe ich użytkowanie.

W przypadku kostki brukowej korzystamy z usług sprawdzonych dostawców oraz naszego doświadczenia, dzięki któremu gwarantujemy satysfakcję z efektu końcowego.

Działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Posiadamy wykwalifikowane grupy montażowe, wyposażone w specjalistyczne narzędzia do montażu systemów ogrodzeniowych.

Naszym klientom zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie doboru systemu ogrodzenia i jego montażu, a dla zainteresowanych montażem we własnym zakresie wypożyczamy bezpłatnie odpowiednie narzędzia na czas montażu.